top of page

Етапи монтажу автополива в Одесі

Оновлено: 6 лют.

Огляд процесу створення сучасних систем автоматичного поливу

В умовах сучасної міської подоби, де кожен момент цінний, системи автоматичного поливу стають невід'ємною частиною благоустрою ділянок в Одесі. Ефективність та економія ресурсів роблять Автополив популярним вибором для дбайливих власників дач та садів. Розгляньмо етапи монтажу автополиву, щоб краще зрозуміти, як створюються сучасні системи поливу в Одесі.


Першим кроком у створенні ефективної системи поливу є розробка проекту поливу та складання відомості необхідного поливального обладнання. Робиться це на підставі ландшафтного проекту або дендроплана або після проведених вимірів у натурі. Наш ландшафтний дизайнер може допомогти вам з розробкою ландшафтного проекту, з виїздом по Одесі та Одеській області або зробити ландшафтний проект онлайн. З урахуванням кліматичних особливостей Одеси та потреб конкретної ділянки, фахівці розробляють оптимальний план системи, враховуючи розподіл рослин, території та можливість використання води, що надходить.


Вибір обладнання є важливим етапом. В Одесі перевага надається якісним та надійним брендам, таким як Rain Bird та Hunter. Ці виробники надають сучасні технології, забезпечуючи тривалий термін служби системи.


Розмітка ділянки під автополив

Для оптимального розподілу поливу фахівці проводять ретельну розмітку ділянки. Це включає визначення місць для установки поливалок, колодязів, трубопроводів, автоматики та інших елементів системи.


Наступним кроком є копка траншей, в які будуть укладені труби та кабелі. Ця фаза критично важлива, оскільки від неї залежить ефективність роботи системи та її довговічність. Глибина траншей має бути 30-40 сантиметрів.


Прокладання труб та кабелів – це кровоносна система автополиву. Монтаж підземного поливального водопроводу

Труби та кабелі створюють основну інфраструктуру системи. Правильне прокладання підземного поливального водопроводу забезпечує рівномірний розподіл вологи по всій ділянці.


Монтаж електроклапанів, запірної арматури, кранів та колодязів

Електроклапани та арматура встановлюються для регулювання потоків води до кожної поливальної зони. Крани та колодязі забезпечують доступ до системи для обслуговування та регулювання.


Установка поливалок, дощувачів, зрошувачів, бризкалок, поливальних форсунок

Різноманітність поливального обладнання дозволяє створювати оптимальні умови для різних рослин. Від дощувачів до форсунок поливу – кожен елемент вибирається з урахуванням потреб рослин.


Прокладання мікрокрапельної труби, створення крапельного поливу рослин

Мікрокрапельна труба дозволяє створити систему краплинного поливу та точкового поливу рослин, що особливо актуально для господарів, які прагнуть оптимального використання води та мінімізації її втрат.


Сучасні системи включають автоматику, що дозволяє програмувати розклад поливу і регулювати його параметри за допомогою комп'ютера або мобільного додатка.


Установка насосного обладнання, Монтаж насосної - насоса та ємностей

Якщо на ділянці немає необхідного тиску води, може знадобитися встановлення насосного обладнання та відповідних ємностей для зберігання води. Або виникає необхідність встановлення артезіанської свердловини.

Вибір Між Ємністю та Прямим Підключенням

При створенні системи автополиву не менш важливим аспектом є рішення, звідки черпатиметься вода: встановимо ємність або підключимося до вже наявного водопостачання?

а) Використовуємо ємність:

При виборі цього варіанта необхідно визначити місце встановлення ємності. Чи є підходящий майданчик для розміщення, чи потрібна підготовка твердої та рівної основи? Розміщення ємності є найкращим рішенням з точки зору ефективності, особливо при поливі великих газонних площ (більше 4 соток). Також слід передбачити електроживлення для насоса та контролера, забезпечуючи підключення обладнання до мережі 220V.

б) Без використання ємності:

У цьому випадку необхідно визначити натиск і продуктивність вже наявного вододжерела, свердловина або водопровід. Для цього проводяться виміри за допомогою манометра та швидкості наповнення резервуара водою. Ці дані допоможуть фіксувати кількість води та тиск, що одержуються на виході із системи водопостачання, переводячи їх у літри/хвилину або м³/годину.

При використанні свердловини для черпання води може знадобитися паспорт свердловини із зазначенням динамічного рівня води, моделі насоса та діаметрів підключених трубопроводів для гідравлічних розрахунків. Ця докладна інформація забезпечує оптимальне функціонування системи автополиву та запобігає можливим проблемам у майбутньому.


Після завершення всіх етапів відбувається запуск системи. Фахівці проводять тестування та налаштування обладнання, гарантуючи її надійну та ефективну роботу.


Таким чином, монтаж системи автополиву в Одесі – це комплексний процес, який потребує професійного підходу на кожному етапі. Створення сучасної системи автоматичного поливу дозволяє зберегти красу та здоров'я рослин, а також заощадити час та ресурси власника ділянки.Монтаж системи автоматичного поливу, представлений у відео, був зроблений на обладнанні RAINBIRD за 1 день під ключ.


Виконаємо повний комплекс робіт зі створення системи автоматичного поливу в Одесі та Одеській області

При розмові про створення якісної системи автополиву на ділянці неминуче постає питання про експертність та час, що витрачається на цей процес. Відмінною рисою даного етапу є його масштабність, що вимагає не тільки певних навичок, а й глибоких знань у галузі ландшафтного дизайну та інженерії.

Люди, які цінують свій час та якість роботи, все частіше звертаються до перевірених компаній із досвідченими фахівцями. Наша компанія, студія ландшафтного дизайну DROP, є провідним експертом у галузі проектування, монтажу та обслуговування систем автоматичного поливу, нарощуючи досвід понад 20 років. Наші послуги підтримуються гарантією, що охоплює всі етапи роботи.

Команда DROP надає широкий спектр послуг, включаючи проектування систем автоматичного поливу, монтаж, ремонт, реконструкцію та сезонне обслуговування. Ми охоче надаємо безкоштовні консультації та забезпечуємо взаємовигідну співпрацю із суміжними організаціями.

Географія наших робіт охоплює Одесу та Одеську область. Якщо ви задумали про автоматичне поливання на своїй ділянці, але не знаєте, з чого почати, не соромтеся звертатися до нас. Наш досвід та професіоналізм дозволять втілити в життя вашу ідею про ідеальну систему поливу.

Ландшафтна Студія DROP – це не лише технічно компетентна команда, а й колектив спеціалістів, орієнтованих на результат. Ми з гордістю реалізуємо проекти на дачних ділянках, територіях заміських будинків, у парках, скверах та на стадіонах. Наші системи успішно функціонують у передмісті Одеси. Разом ми створюємо простори, надихаючи красу та функціональність.

Студія ландшафтного дизайну DROP виконає роботи з монтажу систем автополиву будь-якої складності в Одесі.


Для точної оцінки вартості установки системи автоматичного поливу зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comentários


bottom of page