top of page

Рулонний газон у Одесі. Осінь

Оновлено: 24 лют.

Розпочали продаж рулонного газону в Одесі восени

Рулонний газон: ідеальне рішення для створення зеленого лужка біля Вашого будинку в Одесі восени

Восени, коли природа одягається в фарби теплих відтінків і листя починає повільно опадати, багато хто замислюється про створення або оновлення свого газонного покриття. Саме в цей час компанія LANDSCAPE STUDIO DROP рада запропонувати своїм клієнтам можливість придбати та укласти рулонний газон – ідеальне рішення для тих, хто хоче отримати красивий та доглянутий газон за короткі терміни.

Ще класик сказав: осіння пора - газон чарівність. І це так. Ми можемо допомогти Вам здійснити свою мрію про зелений лужок біля будинку, який радує око, знижує температуру біля будинку в літню спеку, ну а багатьох дітей радує можливістю гри у футбол.


Чи можна восени укладати рулонний газон?

Щосезону люди запитують про це, оскільки це одне з найважливіших питань осені. Так це можливо. Газон у рулонах стійкий і легко приживається, тому його можна укладати, доки середньодобова температура не опуститься нижче +3 градусів. Звичайно, це відбувається з вересня до кінця листопада, але іноді газон укладають і пізніше. Крім того, в нашій компанії можна не просто придбати рулонний газон, а замовити його укладання.


Нічого страшного, навіть якщо прийдуть заморозки, і газон не зможе прижитися. Він просто заспокоїться, впаде у зимову сплячку і вкорениться у березні-квітні. У нашій практиці були випадки, коли ми стелили осінній рулонний газон наприкінці грудня, і він не постраждав від швидких заморозків та випадання снігу.


Процес укладання рулонного газону восени схожий на традиційне літнє укладання

Укладання рулонного газону восени не відрізняється від традиційного літнього укладання. Наша компанія виконує повний комплекс послуг зі створення газону в Одесі на вашій прибудинковій території, включаючи не лише укладання газону, а й облаштування системи автоматичного поливу. Це дозволить вам насолоджуватися красою зеленого газону, не витрачаючи час на його щоденний догляд.


Обов'язково треба не забути зробити систему автоматичного поливу. Інакше замість задоволення споглядання зеленої галявини можна отримати важке трудове навантаження, пов'язане зі щоденним поливом газону.

  • Моментальний результат: відразу після укладання ви отримуєте зелений лужок, на якому вже через два тижні можна насолоджуватися босоніж або грати у футбол.

  • Ефект ролі мульчі: рулонний газон практично повністю усуває бур'яни, забезпечуючи вашому газону здоровий та доглянутий вид без бур'янів.

  • Стійкість до недоліків догляду: навіть при короткочасному неправильному догляді, рулонний газон швидко відновлюється і зберігає свою привабливість.

  • Зручність та довговічність: рулонний газон вимагає полив, стрижку, підживлення 2-3 рази на рік, а його щільна та удобрена структура забезпечує здорове зростання та розвиток.

  • Широкий період укладання: процес укладання газону можливий з весни до початку снігопадів.

  • Рулонний газон зрізається з поля 2х років, дерн щільний і удобрений усім необхідним.


Як замовити газон в Одесі?

Якщо ви вирішили оновити свою ділянку та створити на ній зелену оазис, просто зателефонуйте +380674807486 і замовте рулонний газон у ландшафтній студії DROP. Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам втілити у життя всі ваші зелені мрії!

Осінь – чудовий час для створення газонного покриття, яке радуватиме вас та вашу родину весь рік. Довірте це завдання професіоналам і насолоджуйтесь красою своєї ділянки без зайвого клопоту!


Як дізнатися про вартість створення газону в Одесі?

онлайн-інструмент розрахунку газону в Одесі

Для впізнавання вартості створення газону в Одесі ми надаємо зручний онлайн-інструмент розрахунку газону. Просто введіть необхідні дані, такі як площа газону та необхідні види робіт, у нашому інструменті, і вам буде надіслано докладний кошторис на вашу електронну пошту. Цей процес простий та зручний, дозволяючи вам швидко отримати інформацію про вартість створення красивого газонного покриття від студії DROP.


зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comments


bottom of page