top of page

Рулонний газон у Одесі. Осінь

Розпочали продаж рулонного газону в Одесі восени

Осінь найкращий час для створення газону у себе на ділянці. Ще класик сказав: осіння пора - газон чарівність. І це так. Ми можемо допомогти Вам здійснити свою мрію про зелений лужок біля будинку, який радує око, знижує температуру біля будинку в літню спеку, ну а багатьох дітей радує можливістю гри у футбол.

Чи можна восени укладати рулонний газон?

Щосезону люди запитують про це, оскільки це одне з найважливіших питань осені. Так це можливо. Газон у рулонах стійкий і легко приживається, тому його можна укладати, доки середньодобова температура не опуститься нижче +3 градусів. Звичайно, це відбувається з вересня до кінця листопада, але іноді газон укладають і пізніше. Крім того, в нашій компанії можна не просто придбати рулонний газон, а замовити його укладання.


Нічого страшного, навіть якщо прийдуть заморозки, і газон не зможе прижитися. Він просто заспокоїться, впаде у зимову сплячку і вкорениться у березні-квітні. У нашій практиці були випадки, коли ми стелили осінній рулонний газон наприкінці грудня, і він не постраждав від швидких заморозків та випадання снігу.


Процес укладання рулонного газону восени схожий на традиційне літнє укладання

Ми виконуємо повний комплекс послуг із створення газону в Одесі на Вашій прибудинковій території.

Звичайно, роблячи газон, треба не забути зробити систему автоматичного поливу. Інакше замість задоволення споглядання зеленої галявини можна отримати важке трудове навантаження, пов'язане зі щоденним поливом газону.

Купивши Рулонний газон Ви отримаєте:


  • Відразу зелений лужок. Через два тижні після укладання можна побігати по ньому босоніж. Через 3 тижні на ньому можна грати у футбол

  • Рулонний газон має ефект роль мульчі, практично видаляє бур'яни.

  • Легко переносить недоліки догляду, швидко відновлюється. Рулонний газон зрізається з поля 2х років, дерн щільний і удобрений усім необхідним.

Укладання газону відбувається з весни до снігу.


Замовити рулонний газон у ландшафтній студії DROP ви можете за телефоном +380674807486

bottom of page