top of page

Озеленення Котеджу в селищі Дайберг

Творчість Студії Ландшафту DROP


Студія ландшафту DROP продовжує вражати своїм талантом у створенні унікальних присадибних територій. Одним із останніх проектів стало озеленення та ландшафтний дизайн приватного будинку, розташованого у мальовничому селищі Дайберг, Одеса.


Гармонія Природи та Архітектури

Ландшафтний Проект включав не тільки створення красивого ландшафту, а й передбачав зручність і функціональність. Однією з найцікавіших особливостей було створення місця для плодового саду, який вміло вписується в зелений газон, не порушуючи загальної картини, а, навпаки, доповнюючи її своєю унікальною естетикою.

Озеленення території котеджу в житловому масиві Дайберг

Жива огорожа та город

Периметр городу був вміло декорований живоплотом. Цей мальовничий елемент не лише надає усамітнення та приватності мешканцям будинку, а й згодом стане неповторним акцентом ландшафту, внесеним природою.

Водні елементи

Невелика декоративна водойма стала невід'ємною частиною загальної концепції. Його розташування було продумано в такий спосіб, щоб гармонійно вписатися у довкілля. Висока куліса, розміщена за водоймою, служить не лише тлом, а й створює динамічний контраст, граючи різними фарбами протягом усього сезону.

Створення розарію в кооперативі Дайберг

Троянди та барвисті акценти

Бордюрні троянди, висаджені вздовж доріжки, стали справжньою окрасою простору. Цей класичний прийом втілився в життя, доповнюючи смарагдове тло газону. Особливо вражаючим стає цвітіння троянд навесні та влітку, коли до цього свята фарб приєднуються іриси, півонії, лілейники, створюючи справжню казкову атмосферу.

Одним із ключових етапів нашого проекту в Дайберзі став пристрій рулонного газону, який став невід'ємною частиною благоустрою ділянки. Хазяї котеджу висловлювали бажання створити на галявині затишну зону відпочинку, і рішення про створення газону "під ключ" було ідеальним варіантом для втілення цього задуму.

Для досягнення цієї мети наша команда провела комплекс робіт, починаючи від завезення родючого ґрунту, включаючи пісок, торф та чорнозем. Цей етап був надзвичайно важливим для створення оптимальних умов для зростання рулонного газону. Після цього ми провели фінішне вирівнювання ґрунту, гарантуючи ідеальну поверхню для укладання газону.

Ущільнення поверхні з використанням віброплити та внесення необхідних добрив стали наступними етапами, що забезпечують здорове зростання та стійкість газону. Вибір сорту рулонного газону від ТМ "Українські Газони" був продиктований не лише естетичними міркуваннями, а й з урахуванням особливостей клімату та ґрунту в даному регіоні.

За всього лише 4 дні ми перетворили простір навколо котеджу на зелену оазу, де з кожним кроком відчувається доглянутість та комфорт. Рулонний газон став ідеальним покриттям для зони відпочинку, надаючи ділянці завершеного вигляду та створюючи ідеальні умови для відпочинку на природі.

Задоволені клієнти не лише насолоджуються результатом, а й радо рекомендують нашу студію своїм сусідам. Це для нас важливий показник успішної роботи та професіоналізму, який ми цінуємо та визнаємо.

Укладання рулонного газону в кооперативі Дайберг

Автоматичний Полив: Турбота про Зелень

Передбачаючи всі потреби господарів, які доглядають ділянку, наша команда вирішила впровадити систему автоматичного поливу газону та рослин. Це стало не лише раціональним рішенням, а й гарантією, що кожен куточок зеленого ландшафту отримає необхідну кількість вологи для здорового зросту.

На етапі підготовки перед укладанням рулонного газону ми провели комплекс робіт з монтажу системи автоматичного поливу, забезпечуючи зручність та економію часу для господарів. Цей процес включав монтаж магістралі на глибину 0,3 метра, прокладання електрокабелю, встановлення водорозеток і поливалок роторів для рівномірного розподілу вологи по всій території.

Додатково ми дбайливо встановили бак і насос для підтримки постійного тиску в системі. Контролер, електромагнітний клапан та клапанний бокс забезпечують можливість точного регулювання та програмування поливу залежно від часу доби та потреб рослин.

Ця система не тільки заощадить час господарів, а й забезпечить зелену розкіш ділянки у будь-яку пору року. Завдяки автоматичному поливу, господарі можуть насолоджуватися своєю гарною ділянкою, не витрачаючи зайвих зусиль на догляд та підтримку ідеального стану зелені.


Зробити город поряд з котеджем в жм Дайберг

Втілення ідей власного врожаю

Одним із затишних та функціональних елементів ландшафтного дизайну стала дбайливо облаштована маленька городна зона. Тут, серед зелених газонів та барвистих квітів, знайшов своє місце маленький городик для вирощування овочів. Любов до природи та прагнення до свого унікального врожаю знайшли своє втілення у турботі про невеликі огірочки, ароматні помідори та свіжий кріп.

Ця зона стала справжнім орнаментом для присадибної ділянки, приносячи радість як візуальну, а й враженнями смаку. Літні вечори, подаровані проектом студії ландшафту DROP, тепер наповнюються ароматом свіжих овочів, піднімаючи настрій та створюючи атмосферу тепла та затишку.

Город став місцем не тільки для вирощування врожаю, а й приводом для сімейних зустрічей, веселих посиденьок і, звичайно, вечірніх шашличків, приготовлених на присадибному грилі. Адже важливо не лише створити гарний простір, а й запровадити в нього частинку душі та затишку, де кожен дрібний огірочок чи стиглий помідор стає частиною сімейних традицій та радості літнього сезону.

Завершення Проекту та Враження Мешканців котеджу

В результаті роботи студії ландшафту DROP, присадибна територія стала не лише барвистим та затишним місцем, а й функціональною зоною, що втілює мистецтво озеленення. Власники будинку можуть насолоджуватися унікальним поєднанням природи та архітектури, відчуваючи гармонію та умиротворення у кожному куточку своєї ділянки.

Проект у селищі Дайберг став яскравим прикладом того, як студія ландшафту DROP вміло творить із природними елементами, створюючи витвір мистецтва, який приносить радість та захоплення своїм мешканцям.

Замовляйте у нас роботи з озеленення в Одесі та передмісті, наприклад у житловому масиві Дайберг

Наші контакти для зв'язку:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua 

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com 

📞 Телефон: +380674807471

Comments


bottom of page