top of page

Набір форсунок Rain Bird для поливу газону в Одесі

Для автополиву невеликих газонів рекомендуємо використовувати Статичні дощувачі Rain Bird 1804 із встановленням форсунки спрей або ротатори Rain Bird, залежно від ситуації. На даний момент це найкраще рішення технічне рішення для іригації території площею до 100 квадратних метрів.

Вибір між форсункою спрей та ротатором:

У повному наборі фірмових форсунок Rain Bird, що встановлюються на дощувачі серії 1804, ви можете вибрати між форсункою спрей та ротатором залежно від ваших потреб. Форсунка спрей добре підходить для поливу газону, але форсунка ротатор забезпечує більш рівномірний розподіл вологи по площі, що поливається.

Перехід до ротаторів для покращення якості поливу та економії води:

З урахуванням останніх інновацій ми рекомендуємо здійснити перехід від форсунок типу спрей до ротаторів. Це технічне оновлення не тільки покращить якість поливу, забезпечивши більш рівномірне покриття, але дозволить значно економити воду.


Чому форсунка типу ротатор краща за форсунку типу спрєй?

Установка форсунок типу ротатор на дощувач, порівняно з форсунками типу спрей, є найкращим вибором у багатьох відношеннях, забезпечуючи більш ефективний та економічний полив. Ось кілька ключових причин, чому ротатори виграють у цьому порівнянні:

Рівномірність поливу:

Ротатори забезпечують більш рівномірний розподіл вологи по всій галузі поливу. Цей фактор особливо важливий на великих ділянках, де форсунки типу спрей можуть створювати перепади вологості, призводячи до пересихання деяких ділянок та перезволоження інших.

Економія води:

Ротатори забезпечують більш ефективне використання води за рахунок повільного обертання, що зменшує розпилення та мінімізує втрати води у вигляді випаровування. Це особливо важливо в умовах, коли економія води стає все більш актуальним завданням.

Менше бризок та вітрова стійкість:

Ротатори створюють менше бризок і забезпечують нижчу вітрову схильність. Це особливо цінно в умовах сильних вітрів або при поливі близько до структур та будівель, де мінімізація бризок та вологості може бути важливою.

Тривалість служби та надійність:

Ротатори, як правило, менш схильні до засмічення і механічних поломок, що робить їх більш довговічними і вимагають менше обслуговування порівняно з форсунками спрей.

Гнучкість у налаштуванні:

Ротатори надають більше можливостей для налаштування параметрів поливу, таких як радіус, кут та об'єм води. Це дозволяє більш точно адаптувати полив до різних умов конкретної ділянки.

Приклад використання:

ми рекомендуємо використовувати обертова ротаторна форсунка R-VAN-18 Rain Bird адже нею, налаштувавши довжину і сектор поливу, можна замінити моделі форсунок спреїв He-Van-10, He-Van-12, He-Van-15, Van-10, Van -12, Van-15.

В результаті встановлення ротаторів на дощувачі є просунутим технічним рішенням, яке забезпечує ефективність, економію ресурсів і покращену якість поливу, зробивши ваш газон більш здоровим і красивим.

У зв'язку з виходом повного поливального набору форсунок типу ротатор робимо заміну форсунок в Одесі типу спрей на ротатори для покращення якості поливу та економії води.

Також в очікуванні своїх Клієнтів на складі є у повному обсязі автоматика поливу, насосне обладнання, все для мікрокраплинного поливу. Наш склад повністю укомплектований обладнанням Rain Bird для поливу Вашого газону та рослин.

Чекаємо на замовленняТакож наш ландшафтний архітектор в Одесі може розробити ландшафтний проект для Вашої території (в Одесі та передмісті, виїжджаючи на об'єкт, або розробити ландшафтний дизайн онлайн), за яким ми можемо підібрати необхідне поливальне обладнання.


🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486


ความคิดเห็น


bottom of page