top of page

Монтаж автополиву на існуючому газоні


Установка системи зрошення на існуючому газоні в Одесі.
Встановлення системи зрошення

Часто буває ситуація: Ви вже маєте газон на прибудинковій території, але немає системи автоматичного поливу. Набридло поливати зі шланга, та й часу не завжди є можливість достатньо приділити. Ви боїтеся за свій газон, не хочеться глобальних розкопок на ділянці. Вихід є. Студія ландшафтного дизайну DROP має можливість швидко змонтувати систему автополиву у Вас на ділянці в Одесі, закладаючи труби у газон, не порушуючи його. Використовуємо обладнання світового лідера з виробництва компонентів зрошувальних систем Rain Bird


Монтаж системи автоматичного поливу в Одесі за допомогою інженерів поливу ландшафтної студії DROP на вже існуючому газоні та ландшафтному дизайні.

Ці роботи можна проводити навесні та восени, коли земля під газоном має пластичність, тоді на газоні практично не залишиться слідів від закладки труб та встановлення поливалок.

Встановлення системи автоматичного поливу на існуючому газоні може спростити підтримку зеленого і здорового газону. Нижче я опишу дії, які ми проведемо для встановлення такої поливальної системи, а також переваги, які вона може запропонувати.


Планування установки автополиву

  • Оцінимо розмір та форму вашого газону, щоб визначити, скільки компонентів системи автополиву вам знадобиться. Зауважимо особливі особливості існуючого ландшафту, такі як газон, дерева, доріжки або інші ландшафтні елементи.

Вибір виробника компонентів системи автоматичного поливу

  • За Вас ми дослідили та випробували різні варіанти систем автополиву, доступні на ринку України. Вивчили функціональні можливості кожного виробника обладнання систем зрошення, та вибрали найкращі пропозиції щодо якості, надійності, ціни.

Комплектування необхідних матеріалів для встановлення системи зрошення

Подбор комплектующих для установки системы орошения
Комплектующие автополива
  • Після узгодження виду та функціональності системи автополиву, комплектуємо всі необхідні матеріали згідно з затвердженим кошторисом, включаючи труби, фітинги, контролери поливу, сопла розпилення, електромагнітні клапани та датчики. В основному, все необхідне обладнання знаходиться на нашому складі в Одесі. При необхідності замовляємо необхідні комплектуючі зі складу, тому що ми є офіційними представниками в Одесі виробника Rain Bird.

Прорізування існуючого газону та укладання труб та встановлення фітингів

  • Розмічаємо розташування ліній трубопроводів і наінна прорізати газон. Після прорізання газону акуратно його піднімаємо та заганяємо туди трубу. Встановіть фітинги там, де потрібно робити відведення на поливалки. Після встановлення контуру поливу ретельно маскуємо шви в газоні. через 2 тижні вони заростуть і слідів установки системи поливу буде не видно.

Встановлення основних компонентів системи поливу

  • Встановлюємо необхідні поливалки для рівномірного покриття водою газону. Встановлюємо контролер поливу у зручному місці, наприклад у гаражі або під навісом. Підключаємо його до електричної мережі. Встановлюємо електромагнітні клапани у потрібних місцях, щоб контролювати подачу води у різні ділянки газону.

Підключення поливу до водопостачання

  • Підключаємо систему автополиву до водопровідної системи за допомогою відповідних кранів та шлангів. Або за потреби монтуємо насосну станцію з баками резерву води.


Система автоматичного поливу готова до експлуатації.

Пам'ятайте будь-який газон в Одесі потребує поливу і дуже бажано, щоб він був автоматичним.

bottom of page