top of page

Монтаж автополиву на існуючому газоні

Оновлено: 7 лют.

Володіння гарним газоном – це радість, а й відповідальність. Він потребує регулярного догляду, зокрема і поливу.

Установка системи зрошення на існуючому газоні в Одесі.
Встановлення системи зрошення

Всі ми знаємо, наскільки трудомісткий і час витратно поливати газон вручну. Часто буває ситуація: Ви вже маєте газон на прибудинковій території, але немає системи автоматичного поливу. Набридло поливати зі шланга, та й часу не завжди є можливість достатньо приділити. Ви боїтеся за свій газон, не хочеться глобальних розкопок на ділянці. Вихід є. Студія ландшафтного дизайну DROP має можливість швидко змонтувати систему автополиву у Вас на ділянці в Одесі, закладаючи труби у газон, майже не порушуючи його. Наші інженери з ландшафтного дизайну зі студії DROP в Одесі спеціалізуються на монтажі таких систем, роблячи догляд за вашим газоном простішим та ефективнішим. Використовуємо обладнання світового лідера з виробництва компонентів систем зрошення Rain Bird


Процес встановлення автоматичної системи поливу

Монтаж автоматичної системи поливу на вже існуючому газоні – це складний процес, який потребує професійного підходу. Ми підходимо до цього завдання з особливою увагою, враховуючи всі особливості вашої ділянки та ваші побажання.


Монтаж системи автоматичного поливу в Одесі за допомогою інженерів поливу ландшафтної студії DROP на вже існуючому газоні та ландшафтному дизайні.

Ці роботи можна проводити навесні та восени, коли земля під газоном має пластичність, тоді на газоні практично не залишиться слідів від закладки труб та встановлення поливалок.

Встановлення системи автоматичного поливу на існуючому газоні може спростити підтримку зеленого і здорового газону. Нижче я опишу дії, які ми проведемо для встановлення такої поливальної системи, а також переваги, які вона може запропонувати.


Планування установки автополиву

  • Перший крок – це ретельне планування. Ми оцінимо розміри вашого газону, його форму та особливості ландшафту, такі як наявність дерев, доріжок та інших елементів. Перевіримо та обговоримо можливість підведення поливального водопроводу до кожної зеленої зони. Це дозволить нам визначити оптимальне розташування компонентів системи поливу для рівномірного покриття всієї території.


  • За Вас ми дослідили та випробували різні варіанти систем автополиву, доступні на ринку України. Вивчили функціональні можливості кожного виробника обладнання систем зрошення, та вибрали найкращі пропозиції щодо якості, надійності, ціни. Ми вважаємо за краще використовувати компоненти від провідних світових виробників, таких як Rain Bird та Hunter, відомих своєю якістю та надійністю. Наш досвід та дослідження дозволяють нам вибирати найкращі рішення для кожного конкретного випадку.


Комплектування необхідних матеріалів для встановлення системи зрошення

  • Після узгодження виду та функціональності системи автополиву ми комплектуємо всі необхідні матеріали, згідно з затвердженим кошторисом, для встановлення системи поливу. Це включає в себе труби, фітинги, контролери поливу, сопла розпилення, електромагнітні клапани та датчики. В основному, все необхідне обладнання знаходиться на нашому складі в Одесі. При необхідності замовляємо необхідні комплектуючі зі складу, тому що ми є офіційними представниками в Одесі виробника Rain Bird.


Прорізування існуючого газону та укладання труб та встановлення фітингів

  • Наступний етап – це прорізання газону та укладання труб. Розмічаємо розташування ліній трубопроводів та починаємо прорізати газон. Після прорізання газону акуратно його піднімаємо та заганяємо туди трубу. Встановлюємо фітинги там, де потрібно робити відведення на поливалки. Після встановлення контуру поливу ретельно маскуємо шви в газоні. через 2 тижні вони заростуть і слідів установки системи поливу буде не видно.


Встановлення основних компонентів системи поливу

  • Встановлюємо необхідні поливалки для рівномірного покриття водою газону. Встановлюємо контролер поливу у зручному місці, наприклад у гаражі або під навісом. Підключаємо його до електричної мережі. Встановлюємо електромагнітні клапани у потрібних місцях, щоб контролювати подачу води у різні ділянки газону.


Підключення поливу до водопостачання

  • Підключаємо систему автополиву до водопровідної системи за допомогою відповідних кранів та шлангів. Або за потреби монтуємо насосну станцію з баками резерву води. Це гарантує постійний доступ до води для газону.


Система автоматичного поливу готова до експлуатації.

Пам'ятайте будь-який газон в Одесі потребує поливу і дуже бажано, щоб він був автоматичним.


Монтаж автоматичної системи поливу – це надійний спосіб забезпечити ваш газон регулярним та рівномірним поливом. Якщо ви хочете спростити догляд за газоном і створити ідеальне рослинне покриття, зверніться до студії ландшафтного дизайну DROP. Наші спеціалісти готові допомогти вам створити ідеальне рішення для вашої ділянки в Одесі.


🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471


Ми готові втілити вашу мрію в реальність, зробивши вашу прибудинкову територію не лише красивою, а й функціональною. Не відкладайте важливий крок до зміни вашого життя на краще. Звертайтесь до нас, і давайте разом створимо місце, яке радуватиме вас і ваші близькі протягом багатьох років.

コメント


bottom of page