top of page

Установка насосної станції для систем автополиву в Одесі

монтаж Насосної станції поливу в Одесі
Насосна станція поливу

Насосні станції відіграють важливу роль у забезпеченні безперервного доступу до води для автополиву в садах, парках та інших ландшафтних об'єктах. Кожна установка насосної станції є ключовим моментом, що визначає ефективність та надійність усієї системи. У студії ландшафтного дизайну DROP ми надаємо особливої уваги етапу встановлення насосної станції.


Джерело води для системи автоматичного поливу

Для ефективної роботи системи автополиву потрібне надійне джерело води. Зазвичай як таке джерело використовується водопровідна вода. У багатьох будинках встановлюються спеціальні фільтри, які очищають водопровідну воду рівня, придатного для пиття. Однак для поливу такий ступінь очищення води не потрібний, тому ми використовуємо неочищену воду, роблячи врізання у лінію перед цими фільтрами.

Колодязна вода та вода зі свердловини також підходить для поливу, якщо її об'єм достатній. Перед тим як підключати систему автополиву до колодязя, треба провести дослідження його продуктивності та можливості швидкого поповнення після відкачування води.


Створення Постійного Тиску

Насос для систем автополива с автоматикой

Для підтримки стабільного тиску в системі під час поливу (що має становити 3,5-5 бар), незалежно від змін у водопроводі, встановлюється накопичувальна ємність та насос. Зазвичай це пластиковий бак об'ємом 1-5 кубометрів, який визначається інженерами при проектуванні системи. До бака підключається або занурюється насос, який забезпечує необхідний постійний тиск. Коли рівень води в баку знижується, автоматичний механізм, що працює за принципом запірного механізму в зливному бачку, відкриває клапан і вода з водопроводу надходить у ємність. Баки встановлюються на твердій рівній основі саду. Їх не слід розміщувати у будинку чи закопувати у землю.

Студія DROP прагнемо приховати ємності за гаражем, сараєм, глухим проходом між стінами тощо, щоб зберегти гармонію ландшафтного дизайну. Це забезпечує не лише функціональність, а й візуальне задоволення для наших клієнтів.


Якість води

Оскільки у водопровідній воді можуть бути механічні домішки, ми встановлюємо фільтри тонкого очищення до входу в бак або після насоса. У процесі експлуатації системи поливу необхідно регулярно промивати елемент, що фільтрує, а періодичність промивання залежить від рівня забрудненості води механічними включеннями. Ми не рекомендуємо використовувати воду з природних водойм для системи автополиву через наявність у них біологічної складової, яка може призвести до швидкого розростання мікроорганізмів у системі та повного виходу її з ладу. Також недоцільно розраховувати на воду з дренажу та зливової каналізації, оскільки під час дощів полив все одно не потрібний. Однак у разі потреби ці джерела води можна розглядати як додаткові.


Коротко про насосну станцію для систем автоматичного поливу

Насосна станція є комплексним обладнанням, розробленим для автоматичного перекачування води з джерела в систему автополиву. Вона складається з різних елементів, включаючи насос, реле тиску, розширювальний бак (дуже рідко), фільтри, клапани та інші компоненти, що забезпечують безпечну та ефективну роботу системи.


З чого складається насосна станція


Насос: Основний елемент, що відповідає за перекачування води. Залежно від умов експлуатації можуть використовуватись різні типи насосів, такі як поверхневі, занурювальні, відцентрові та інші.

Реле тиску: Забезпечує автоматичне увімкнення та вимкнення насоса в залежності від тиску в системі. Також автоматика поливу захищає насос від включень за відсутності води.

Розширювальний бак: Згладжує тиск у системі та захищає насос від зайвого увімкнення-вимкнення. Фактично не використовується.

Фільтри та клапани: Забезпечують захист системи від сторонніх частинок та регулюють потік води.

Електропроводка та автоматика: Необхідні для підключення та контролю роботи пристрою.

Запірна арматура: Забезпечує подачу води у бак.


Встановлення насосної станції: оптимальне місце та кроки підключення

Вибір місця для встановлення насосної станції відіграє вирішальну роль ефективної роботи системи. Ми рекомендуємо вибирати місце, близьке до джерела води, з урахуванням мінімізації втрат трубопроводів. Крім цього, встановлюємо насосні станції з урахуванням доступності для обслуговування та захисту від несприятливих погодних умов.


Кроки встановлення насосної станції:

Підготовка місця: Встановлення насосної станції на рівній та стійкій поверхні з урахуванням вентиляції та доступу для обслуговування.

Підключення до електромережі: Підключення насоса до джерела живлення з дотриманням усіх правил безпеки.

Підключення до водопроводу: Встановлення фільтрів та клапанів для захисту системи та з'єднання з джерелом води.

Підключення до системи автополиву: З'єднання насоса із системою автополиву, забезпечуючи правильне з'єднання з розширювальним баком та реле тиску.

Перевірка з'єднань: Ретельна перевірка всіх з'єднань на наявність витоків та правильність підключення.


Налаштування та регулювання насосної

Після встановлення здійснюється налаштування автоматики та реле тиску згідно з інструкціями виробника. Важливо також перевірити роботу всіх систем безпеки та провести тестовий запуск для перевірки ефективності роботи системи.


Регулярний моніторинг та обслуговування насосної станції поливу

Ми рекомендуємо проводити періодичний моніторинг роботи насосної станції та здійснювати технічне обслуговування для запобігання можливим поломкам та неполадкам. При потребі звертайтеся до фахівців.


Замовлення монтажу насосної станції системи автоматичного поливу

Установка насосної станції – це відповідальний процес, який потребує уважного підходу та дотримання всіх рекомендацій виробника. Правильно встановлене та налаштоване насосне обладнання забезпечить надійну та ефективну роботу системи автополиву для вашого саду чи ландшафтного об'єкту. Звертайтеся до нас у студію ландшафтного дизайну DROP, щоб отримати професійну допомогу в установці насосної станції та забезпечити якість та надійність вашої системи автополиву.


Наші контакти:

Для отримання оцінки вартості робіт з весняного запуску системи автоматичного поливу, зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comments


bottom of page