top of page

Насосне обладнання для автоматичного поливу. Одеса

При монтажу систем автоматичного поливу газону та рослин ми часто стикаємося з проблемою водопостачання системи автополиву. То не вистачає тиску води, то обсягу води. Тому ми змушені робити насосні станції для подачі необхідного об'єму води та при потрібному тиску в систему автоматичного поливу. У своїх роботах ми здебільшого використовуємо насоси від Італійського виробника Pedrollo. Це насосне обладнання зарекомендувало себе в першу чергу надійністю, по-друге, досить великий модельний ряд, що дозволяє використовувати його для будь-яких систем автополиву. Ну і по-третє це ціна.Насос Pedrollo 2AX

Самовсмоктувальний насос Pedrollo JSWm/2AX призначений для подачі води в невелику систему автоматичного поливу, що поливається площею до 6 соток газону. Дана модель насоса відрізняється відносно невисокою ціною, простотою, компактністю та надійністю. Завдяки своїй надійності, простоті в експлуатації та економічності, насос Pedrollo JSWm/2AX користується популярністю для вирішення завдання зрошення садових, городніх ділянок. Застосовується як основа для насосної станції. З недоліків - галасливість.


Насос Pedrollo 4CPm100

Відцентровий насос Pedrollo серії 4CPm100 – багатоступінчастий, відцентрового типу, що має горизонтальний вал та 4 робочі колеса, встановлених у міцному чавунному корпусі. Надійність, простота експлуатації, відсутність необхідності регулярного огляду. Призначений для використання у водопостачанні системи автоматичного поливу до 10 соток газону. Насоси Pedrollo мають авторитет не тільки в Європі, а й у всьому світі.


Насос PLURIJET 4/100

Дана серія насосів відрізняється безшумністю, низьким споживанням електроенергії, простотою, компактністю та широким спектром областей застосування. Завдяки їхній надійності, простоті експлуатації та економічності, даний вид насосів Pedrollo знайшов своє застосування для подачі води в побуті, для зрошення садів та городів тощо.


Погружной насос TOP Multi 2

Pedrollo TOP Multi 2 занурювальний насос з багатолопатевим робочим колесом. Насоси серії TOP Multi призначені для перекачування чистої води без забруднень. Мають високі напірні характеристики, можуть використовуватися як насос у колодязь.

Занурювальні насоси електронасоси Pedrollo серії TOP Multi рекомендуються для побутового водопостачання з резервуарів або колодязів. Насоси можуть бути використані для перекачування дощової води та води з водойм, для поливки вручну або для живлення іригаційної системи.


Електроний регулятор давленія Pedrollo EASYSMALL-2M (з манометром)

Pedrollo EASYSMALL-2M електронний пристрій для запуску та зупинення невеликих однофазних електронасосів при відкритті та закритті водопровідного крана, захищає насос від сухого ходу (відсутність води у водопроводі) та повторюваних запусків. У разі нестачі води у водопроводі забезпечує автоматичну зупинку насоса.


Всі представлені насоси добре зарекомендували себе в роботі та чудово працюють з автоматикой поливу в Одесі.


Фахівці ландшафтної студії DROP підберуть насос для Вашої системи автоматичного поливу.


Телефонуйте за телефоном +380674807486

bottom of page