top of page

Насосне обладнання для автоматичного поливу. Одеса

Оновлено: 5 бер.

Підбір оптимального рішення для створення насосної системи автополиву вашого саду

При створенні систем автоматичного поливу для газонів та рослин в Одесі однією з основних проблем, з якою ми стикаємося, є забезпечення належного водопостачання. То не вистачає тиску води, то обсягу води. Саме тут на допомогу приходять насосні станції, забезпечуючи необхідний об'єм води та тиск для ефективної роботи системи автополиву.

У роботі над проектами автоматичного поливу часто звертаємося до насосного обладнання від італійського виробника Pedrollo. Цей вибір обумовлений кількома ключовими перевагами, які роблять його ідеальним рішенням для наших завдань.

Надійність - Pedrollo відомий своєю довговічністю та надійністю. Насосні станції цього виробника забезпечують стабільну роботу протягом багатьох років, що є особливо важливим для систем автоматичного поливу, що працюють в умовах змінного навантаження.

Широкий модельний ряд - Вражає різноманітність моделей насосів Pedrollo, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для кожного конкретного проекту. Будь то невеликий садок у приватного будинку або великий ландшафтний парк, у нас завжди є відповідний насос.

Цінова доступність - важливим фактором при виборі насосного обладнання є його вартість. Pedrollo пропонує відмінне співвідношення ціни та якості, що робить його привабливим вибором для наших клієнтів.

Отже, насосне обладнання від Pedrollo є надійним та ефективним рішенням для забезпечення водопостачання у системах автоматичного поливу. Завдяки широкому модельному ряду та доступній ціні, воно дозволяє нам створювати надійні та ефективні системи поливу для наших клієнтів в Одесі.


Найбільш популярні моделі насосів


Насос Pedrollo 2AX Одеса

Насос Pedrollo 2AX

Самовсмоктувальний насос Pedrollo JSWm/2AX призначений для подачі води в невелику систему автоматичного поливу, що поливається площею до 6 соток газону. Дана модель насоса відрізняється відносно невисокою ціною, простотою, компактністю та надійністю. Завдяки своїй надійності, простоті в експлуатації та економічності, насос Pedrollo JSWm/2AX користується популярністю для вирішення завдання зрошення садових, городніх ділянок. Застосовується як основа для насосної станції. З недоліків - галасливість.


Насос Pedrollo 4CPm100 Одеса

Насос Pedrollo 4CPm100

Відцентровий насос Pedrollo серії 4CPm100 – багатоступінчастий, відцентрового типу, що має горизонтальний вал та 4 робочі колеса, встановлених у міцному чавунному корпусі. Надійність, простота експлуатації, відсутність необхідності регулярного огляду. Призначений для використання у водопостачанні системи автоматичного поливу до 10 соток газону. Насоси Pedrollo мають авторитет не тільки в Європі, а й у всьому світі.


Насос PLURIJET 4/100 Одеса

Насос PLURIJET 4/100

Дана серія насосів відрізняється безшумністю, низьким споживанням електроенергії, простотою, компактністю та широким спектром областей застосування. Завдяки їхній надійності, простоті експлуатації та економічності, даний вид насосів Pedrollo знайшов своє застосування для подачі води в побуті, для зрошення садів та городів тощо.


Погружной насос TOP Multi 2 Одеса

Погружной насос TOP Multi 2

Pedrollo TOP Multi 2 занурювальний насос з багатолопатевим робочим колесом. Насоси серії TOP Multi призначені для перекачування чистої води без забруднень. Мають високі напірні характеристики, можуть використовуватися як насос у колодязь.

Занурювальні насоси електронасоси Pedrollo серії TOP Multi рекомендуються для побутового водопостачання з резервуарів або колодязів. Насоси можуть бути використані для перекачування дощової води та води з водойм, для поливки вручну або для живлення іригаційної системи.


Електроний регулятор давленія Pedrollo EASYSMALL-2M (з манометром) Одеса

Електроний регулятор давленія Pedrollo EASYSMALL-2M (з манометром)

Pedrollo EASYSMALL-2M електронний пристрій для запуску та зупинення невеликих однофазних електронасосів при відкритті та закритті водопровідного крана, захищає насос від сухого ходу (відсутність води у водопроводі) та повторюваних запусків. У разі нестачі води у водопроводі забезпечує автоматичну зупинку насоса.


Всі представлені насоси добре зарекомендували себе в роботі та чудово працюють з автоматикой поливу в Одесі.


Фахівці ландшафтної студії DROP підберуть насос для Вашої системи автоматичного поливу.


Замовлення монтажу насосної станції системи автоматичного поливу

Установка насосної станції – це відповідальний процес, який потребує уважного підходу та дотримання всіх рекомендацій виробника. Правильно встановлене та налаштоване насосне обладнання забезпечить надійну та ефективну роботу системи автополиву для вашого саду чи ландшафтного об'єкту. Звертайтеся до нас у студію ландшафтного дизайну DROP, щоб отримати професійну допомогу в установці насосної станції та забезпечити якість та надійність вашої системи автополиву.


Наші контакти:

Для отримання оцінки вартості робіт з весняного запуску системи автоматичного поливу зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comentários


bottom of page