top of page

Рулонний газон в Одесі: Зелений Старт від Студії DROP

Підготовка до літнього сезону розпочалася в Одесі ще навесні 2023 року, коли ми розпочали укладання рулонного газону на території приватних будинків міста та області. З того часу ми продовжуємо створювати зелені оази, починаючи з ділянок, підготовлених ще у березні 2023 року. Наші роботи здійснюються із застосуванням газону високої якості від ТМ "Українські газони".

Роботи зі створення газону


Виконані роботи з укладання рулонного газону в Одесі та Одеській області у 2023 році. Звичайно ж, на всіх територіях встановлена система автоматичного поливу газонів і рослин.Для поливу газону використовували дощувачі із встановленими форсунками R-Van від компанії Rain Bird.


Переваги рулонних газонів

Переваги рулонних газонів, що надаються Ландшафтною Студією DROP, дуже помітні:

Якість від ТМ "Українські газони": Ми пишаємося наданням високоякісних газонів, які не лише гарні, а й довговічні.

Швидке озеленення ділянки: Наш рулонний газон дозволяє моментально трансформувати вашу ділянку, надаючи їй свіжого та доглянутого вигляду.

Укладання з весни до пізньої осені: Ми готові провести роботи з укладання газону в будь-який час сезону, забезпечуючи можливість насолоджуватися зеленим газоном цілий рік.

Прикладаність: Покладений рулонний газон можна використовувати всього через 7-14 днів після укладання, що робить його ідеальним для активного використання.

Відсутність бур'янів: Завдяки густому дерну нашого газону, бур'янам важко розвиватися в таких умовах.

Покладений рулонний газон через 7 днівМинуло 14 днів. Рулонний газон прижився чудово


Постеленний газон через 2 недели
рулонний газон

Прошло 4 недели после укладки рулонного газона. Газон полностью прижился. Благодаря установленной системе автоматического полива идеально.Ваш газон буде виглядати ідеально

Не гайте часу - замовляйте свій зелений куточок у Ландшафтної Студії DROP! Створимо разом ваш власний райський куточок прямо у вас удома


Для отримання точної оцінки вартості зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Электронная почта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comments


bottom of page