top of page

Рулонний Газон можна купити в Одесі. 2021

Оновлено: 26 лют.

Продаж рулонного газону

Завозимо рулонний газон до Одеси від ТМ Українські Газони. Навесні постачання здійснюється двічі на тиждень. Залежно від погоди.

Рулонний газон вирощується на полях під Києвом та Вінницею. Він уже підготовлений та в ідеальному стані. Але для того, щоб його зрізати, комбайн повинен мати можливість зайти на поле та акуратно працювати. Тому терміни доставки рулонів газону до Одеси уточнюйте за телефоном +380674807486.

Придбати рулонний газон у Одесі Ви можете у нас.


Укладаємо рулони газону на підготовлену територію протягом дня.

Звичайно, перед укладанням газону необхідно зробити систему автоматичного поливу.

Виконані об'єкти з укладання газону у квітні 2019 року.

Газон необхідно замовляти заздалегідь.


Вартість рулонного газону в Одесі.

калькулятором ціни рулонного газону

Дізнатись ціну на рулонний газон від ландшафтної студії DROP, а також вартість робіт з його укладання Ви можете, скориставшись нашим калькулятором ціни рулонного газону. Він підрахує за введеними параметрами необхідних робіт, без виїзду фахівця на Вашу ділянку. Звичайно, чим точніше ви введете вихідні дані, тим більш точною буде оцінка вартості рулонного газону.


Переваги Рулонного газону

1. Економія часу: Рулонний газон забезпечує значну економію часу при укладанні порівняно з традиційним висівом та подальшим вирощуванням. Процес укладання готового газону займає всього кілька днів, тоді як посів та вирощування трави може вимагати кількох тижнів.

2. Швидкий початок експлуатації: Вже за два тижні після укладання рулонного газону ви можете повноцінно використовувати ділянку. Це важливо для тих, хто хоче швидко перетворити свій ландшафт та насолоджуватися зеленим газоном.

3. Рівномірність висоти трави: Рулонний газон забезпечує рівномірну висоту трави, створюючи естетичний та доглянутий вигляд. Особливо це важливо для ландшафтного дизайну, де рівномірність відіграє ключову роль.

4. Цілісність покриття: Завдяки спеціальній технології укладання, рулонний газон забезпечує цілісність покриття без лисин і пустот.

5. Насичене забарвлення зелені: Газон відрізняється насиченим забарвленням зелені, створюючи яскравий та привабливий зовнішній вигляд.

6. Використання високоякісного насіння: Виробники рулонного газону, такі як "Українські Газони", використовують високоякісні суміші насіння без сторонніх включень, забезпечуючи здорове та стійке зростання трави.

7. Захист від бур'янів: Рулонний газон перешкоджає зростанню бур'янів.

8. Невибагливість та стійкість до тіні: Газон з рулонів невибагливий і може успішно рости навіть у тінистих місцях (іноді необхідно підсіювати насіння трави), що робить його універсальним рішенням для різних ландшафтних умов.

9. Простота догляду: Рулонний газон вимагає мінімального догляду після укладання, що робить його ідеальним вибором для зайнятих людей.

10. Можливість озеленення різних ділянок: Здатність рулонного газону приховувати нерівності поверхні землі дозволяє використовувати його для озеленення ділянок з різними характеристиками ґрунту.

11. Швидка реставрація газону: У разі пошкоджень газону рулонний газон забезпечує швидку реставрацію шляхом заміни пошкоджених ділянок цілими рулонами, що спрощує догляд за галявиною.


Всі ці переваги роблять рулонний газон чудовим вибором для тих, хто цінує ефективність, красу та практичність у створенні зелених ділянок. Студія DROP надає можливість придбати рулонний газон оптом від виробника, забезпечуючи клієнтам високу якість та надійність.


Замовлення рулонів газону в Одесі.

Студія ландшафтного дизайну DROP пишається пропонованою якістю рулонного газону. Цей натуральний газон, вирощений із любов'ю до природи, стане чудовим доповненням до будь-якого ландшафтного проекту.


Для отримання точної оцінки вартості зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486


コメント


bottom of page