Осіння продування автополиву


Осіння продування систем поливу.

Консервация системы автоматического полива в Одессе до зими.


Здавалося б спроектировали Систему автоматического полива, провели установку поливочного оборудования і все – поливай не хочу. Та ні, за системою автополиву необхідний догляд.


Один із найважливіших заходів це консервація поливу на зиму.

Система Автоматичного поливу потребує щорічного осіннього, обов'язкового обслуговування. А саме продування або консервації.

     Сигналом для консервації системи поливу є зниження температури повітря до +8. Рослини і газон при такій температурі засипають і не вимагають рясного зволоження ґрунту. Тим більше, восени земля насичена вологою через дощі.

Для чого потрібна консервація системи поливу восени? Глибина закладки труб, в основному становить 40-50 см, а глибина промерзання землі 80 см і тому існує ризик замерзання води в трубопроводі не кажучи вже про поливалки, клапани, насоси .

   Консервація системи поливу полягає у видаленні води з усіх елементів системи під дією стисненого повітря за допомогою компресора, демонтажу насосного обладнання, відключення контролера.Студия Ландшафтного дизайна DROP виконає підготовку до зими вашої системи автоматичного поливу. Обслуговування систем автоматичного поливу, ремонт, модернізація.