top of page

Заказати Автоматичний полив в Одесі

Оновлено: 6 лют.

В умовах сучасного ритму життя ефективне використання часу стає все більш важливим. Один із способів заощадити час та забезпечити турботу про ваш ландшафт – встановлення системи автоматичного поливу. В Одесі та Одеській області вашим надійним партнером у цій справі стане наша компанія, що спеціалізується на проектуванні, монтажі та обслуговуванні систем автополиву.

Виконаємо проектування та монтаж системи автоматичного поливу в Одесі та Одеській області.


Коли ви звернетеся до нас, ми гарантуємо оперативне виконання проекту та кошторису системи автополиву протягом одного дня. Ми пропонуємо безкоштовне проектування системи поливу під час замовлення обладнання. Якщо у вас є готовий проект, ми готові здійснити його реалізацію, попередньо провівши безкоштовну оцінку. Виїзд на виміри Одесою також здійснюється безкоштовно.

 

Виконуємо роботи з монтажу систем автоматичного поливу в Одесі понад 20 років.

Висока швидкість прокладання траншей досягається за допомогою спецтехніки. Копка траншей здійснюється автоматичним методом за допомогою траншеєкопача.Підбір поливального обладнання

При монтажі поливального обладнання використовуємо перевірені відомі бренди RAIN BIRD та HUNTER , а також інші професійні комплектуючі, наприклад, Pedrollo для насосных станцій. Все обладнання на складі. Гарантія термінів виконання.Наші фахівці виконують гарантійне та післягарантійне обслуговування встановлених поливальних систем. Включаючи щорічний весняний запуск, технічне обслуговування, ремонт, модернізацію та покращення, а також осінню консервацію системи поливу (продування).

 

У нашому інтернет магазині поливу Ви зможете підібрати собі сучасне та якісне поливальне обладнання для вирішення питання зрошення вашого ландшафту. Наші послуги та товари надають можливість клієнтам в Одесі та Одеській області придбати якісне обладнання та отримати професійну консультацію від наших експертів.

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції для поливу, включаючи:

  • Автоматичні системи поливу

  • Насоси та насосні станції

  • Елементи систем крапельного зрошення

  • Аксесуари для поливу (шланги, фітинги, розпилювачі та багато іншого)

Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками та постачальниками, що гарантує високу якість усіх товарів, що ми пропонуємо. Наші спеціалісти ретельно відбирають товари, щоб переконатися, що вони відповідають нашим стандартам якості та надійності.

Наш інтернет-магазин пропонує зручну та інтуїтивно зрозумілу платформу для вибору та замовлення товарів. Ви можете легко знайти необхідне обладнання, ознайомитися з його характеристиками, не виходячи із дому чи офісу.

Наші експерти завжди готові допомогти вам з вибором правильного обладнання та відповісти на будь-які ваші запитання. Ми надаємо професійну консультацію щодо підбору, встановлення та обслуговування систем поливу, щоб ви могли бути впевнені у правильному виборі та оптимальній роботі вашої системи.

 

Доставка за 24 години за наявності обладнання на складі

Доставка протягом 24 годин. Завдяки наявності власного автопарку. Доставка на об'єкт у погоджений час. Вам не доведеться чекати на об'єкті весь день або їздити містом: підписувати договір, їхати за матеріалами чи шукати монтажників.

 

Хочете купувати систему автоматического полива в Одессе? Немає проблем, звертайтесь.


Студія ландшафтного дизайну DROP виконає роботи з монтажу систем автополиву будь-якої складності в Одесі.

Для точної оцінки вартості установки системи автоматичного поливу зв'яжіться з нами за наступними контактами:


🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486


Comments


bottom of page