top of page

Заказати Автоматичний полив в Одесі.

Оновлено: 23 січ.


Виконаємо проектування та монтаж системи автоматичного поливу в Одесі та Одеській області.


Проект автополиву.

Зробимо Проект та кошторис системи автополиву протягом одного дня після

звернення до нас. Зробимо Безкоштовний проект системи поливу під час замовлення обладнання. Робота та комплектація обладнання за чужими проектами. Оцінка стороннього проекту безкоштовна. Виїзд на виміри по Одесі безкоштовно.

 

Монтаж Автополиву під ключ.

Виконуємо роботи з монтажу систем автоматичного поливу в Одесі понад 20 років.

Висока швидкість прокладання траншей досягається за допомогою спецтехніки. Копка траншей здійснюється автоматичним методом за допомогою траншеєкопача.Підбір поливального обладнання

При монтажі поливального обладнання використовуємо перевірені відомі бренди RAIN BIRD та HUNTER , а також інші професійні комплектуючі, наприклад, Pedrollo для насосных станцій. Все обладнання на складі. Гарантія термінів виконання.


 

Сервисное обслуговування


виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування встановлених поливальних систем.

Щорічний весняний запуск системи поливу, технічне обслуговування та ремонт поливної системи, модернізація та покращення, осіння консервація (продування) поливу.


 

Продаж обладнання для поливу в магазині


У нашому інтернет магазині поливу Ви зможете підібрати собі сучасне та якісне поливальне обладнання для вирішення питання зрошення вашого ландшафту.

 

Доставка за 24 години

Доставка протягом 24 годин. Завдяки наявності власного автопарку. Доставка на об'єкт у погоджений час. Вам не доведеться чекати на об'єкті весь день або їздити містом: підписувати договір, їхати за матеріалами чи шукати монтажників.


 

Хочете купувати систему автоматического полива в Одессе? Немає проблем, звертайтесь.


bottom of page