top of page

Купити Рулонний газон в Одесі

Ідеальне рішення для вашої ділянки: рулонний газон від ландшафтної студії DROP

Ви мрієте про красивий і зелений газон біля свого будинку, але не хочете чекати місяцями, щоб він виріс? У такому разі, рулонний газон – ваш ідеальний вибір! У студії DROP ми пропонуємо високоякісний рулонний газон, який не тільки перетворить вашу ділянку на парк англійського короля, але й зробить це швидко і легко.Надумали Купити рулонний газон в Одесі чи Одеській області? Продамо, доставимо, підготуємо та покладемо рулонний Газон в Одесі.

Укладання рулонного газону це чудовий спосіб отримати позаземну красу прибудинкової ділянки швидко, дуже швидко.

Рулонний газон є готове трав'яне покриття згорнуте в рулони.


Переваги рулонного газону

Продажа рулонов газона в Одессе

Однією з головних переваг рулонного газону є його швидке укладання. Вам не потрібно чекати, доки трава проросте з насіння, досить просто розкотити рулони газону на підготовлену поверхню, і ваш газон готовий. Крім того, наш рулонний газон створений професіоналами, що гарантує його високу якість та красу. Газон має дворічний вік, що забезпечує його здоров'я та стійкість.


Характеристики нашого рулонного газону

Наш рулонний газон виробляється під торговою маркою "Українські газони" та має назву "ПРЕМІУМ". Він складається з тонконіга лугового та райграсу багаторічного, забезпечуючи ідеальне поєднання зелені та щільності. Параметри кожного рулону такі: площа 0,8 квадратних метрів, довжина 200 см, ширина 40 см, вага 22-26 кг залежно від вологості.


Як придбати рулонний газон в Одесі.

онлайн-калькулятор для розрахунку вартості створення газонного покриття

Якщо у вас виникло бажання придбати рулонний газон в Одесі або Одеській області, студія DROP із задоволенням допоможе вам у цьому. Ми пропонуємо зручний онлайн-калькулятор для розрахунку вартості створення газонного покриття. Просто введіть необхідні дані, такі як площа газону та потрібні види робіт, і ми відправимо вам докладний кошторис на вашу електронну пошту. Це швидко, зручно та прозоро.Ми працюємо в Одеському регіоні, включаючи місто Одеса та найближчі населені пункти. Наша команда готова допомогти вам створити ідеальний газон, який стане гордістю вашої оселі.

Якщо у вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація, не соромтеся зв'язатися з нами. Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запити та допоможемо зробити вашу мрію про красивий газон реальністю.


зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486

Comments


bottom of page