top of page

Рулонний газон у кооп Дайберг. Одеса

Оновлено: 22 лют.

Ландшафтна студія DROP із радістю ділиться своїм досвідом перетворення прибудинкової території у кооперативі Дайберг під Одесою.

Наше ландшафтне бюро DROP отримало заявку на влаштування рулонного газону на прибудинковій території приватного будинку, розташованого в кооперативі Дайберг під Одесою, який став би справжньою окрасою ділянки.

На момент початку робіт Озеленювана ділянка мала недоглянутий вигляд

Не ухоженный участок в Дайберге

Наші рішення щодо озеленення прибудинкової території в Дайберзі:

Система автоматичного поливу:

Для рівномірного та економного поливу газону та рослин була встановлена система поливу Rain Bird.

Спочатку зробили систему автоматичного поливу як газону, так рослин. У системі поливу використовували обладнання поливу Rain Bird.

Для поливу газону використовували поливалки з новітніми форсунками R-Van, які забезпечують рівномірність поливу по всій площі, що поливається і економніше на 30% в порівнянні з іншими форсунками.

Для забезпечення оптимального зволоження рослин було встановлено систему краплинного зрошення. Для краплинного поливу використовували багаторічну мікрокраплинну трубу Rain Bird, з терміном служби 20 років. Система крапельного поливу дозволяє заощаджувати воду та забезпечує рівномірне зволоження ґрунту.

Для автоматизації поливу застосували зовнішній поливальний комп'ютер керування 4-ма зонами поливу Rain Bird ESP-RZXe-4i, з можливістю застосування WiFi через Модуль LNK Wi-Fi для контролерів Rain Bird


Рулонний газон:

Для створення ідеального газону використано високоякісний рулонний газон від виробника ТМ "Українські газони".

У своїх роботах з влаштування рулонного газону ми застосовуємо лише найкращий газон від виробника ТМ "Українські газони". Газон був акуратно покладений, забезпечуючи рівну та гарну поверхню. Газон постільний і ось результат нашої роботи.


Отримати більш-менш точний розрахунок вартості створення газону Ви можете скориставшись нашим Калькулятором розрахунку вартості укладання рулонного газонуРезультат роботи з озеленення території та створення газону:

Внаслідок наших робіт прибудинкова територія перетворилася до невпізнанності. Рівний, зелений газон став справжньою окрасою ділянки, створивши атмосферу затишку та спокою.


Чому варто звернутися до студії DROP?

  • Ми маємо великий досвід роботи у сфері ландшафтного дизайну.

  • Ми використовуємо лише високоякісні матеріали та обладнання.

  • Ми пропонуємо комплексний підхід до озеленення території.

  • Ми гарантуємо високу якість наших робіт.
Бажаєте змінити свою ділянку?

Студія DROP з радістю допоможе вам створити гарний та функціональний ландшафтний дизайн.

Телефонуйте нам!


Наші контакти:

Для точної оцінки вартості пристрою газонного покриття зв'яжіться з нами за наступними контактами:

🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486


Commentaires


bottom of page