top of page

Реконструкція озеленення в Одесі

У далекому 2006 році ми зробили озеленення ділянки в Одесі.


Проект озеленения участка в Черноморке Одесса 2006г.
Ландшафтный проект озеленения

Рік настільки далекий, що ландшафтний проект озеленення прибудинкової території ми ще малювали олівцем, хоча вже частково освоювали комп'ютерну графіку.

Озеленення ділянки нам замовила молода сім'я, в якій чоловік був затятим рибалкою і одна з умов створення ландшафтного дизайну була созданіе декоративного водоема. Справді, навіщо їздити на рибалку, якщо на живих рибок можна подивитися і вдома в ставку, а за сильного бажання і закинути вудку. Дивом у нас збереглися фотографії створення водойми.

Спочатку ділянка була складна, з великими перепадами висот, тому довелося створювати терасування території. І як наслідок у ці тераси і чудово вписалася штучна водойма з альпійскою гіркою.

Ось фото, як ми це робили.


Пройшли десятиліття, ділянка (озеленення) заматерел, рослини розрослися і набули природного вигляду. Наче століттями тут росли.


При проектуванні та створенні проекту в 2006 році частину території ми залишали під плодово-городні угіддя, пару плодових дерев, смородина, аґрус тощо....

приступили до реконструкції озеленення

Через роки, господарі зрозуміли, що краса все-таки практичніша, цікавіша і потрібніша, так що замість плодової частини вирішили за допомогою наших фахівців влаштувати сад каміння.

Фоном і живою ізгородьдю від сусідських очей виступає Тисс Хіллі. Зараз він ще не великий, але згодом, завдяки щільній посадці, буде шикарна куліса. Результат: все в захваті, а згодом картина ставатиме ще яскравішою і насиченішою.


фото ділянки після реконструкції озеленення

як у принципі робиться засипка корою або мармуровою крихтоюДля замовлення реконструкції озеленення в Одесі телефонуйте до Ландшафтної Студії DROP за телефоном +380674807486

bottom of page