top of page

Озеленення дачі, будинку, котеджу в Одесі.

Оновлено: 7 лист. 2023 р.

Побудувати дачу мало, її треба правильно озеленити. І в цій справі студія ландшафтного дизайну DROP допомагає своїм Замовникам.

Дачна ділянка - це місце, де можна відпочити від міської суєти та насолодитися природою. Щоб дача стала справді затишним та комфортним місцем, необхідно правильно її озеленити. Наповнити свій відпочинок гарними рослинами.


Компанія "DROP" пропонує послуги ландшафтного проектування в Одесі. Ми розробимо для вас індивідуальний ландшафтний проект, який буде відповідати вашим побажанням та бюджету. У рамках ландшафтного проекту ми:

 • Спроектуємо доріжки, зони відпочинку, зони озеленення;

 • Опрацюємо посадкову відомість рослин;

 • Складемо кошторису на всі види робіт;

 • Посадимо рослини з власного розплідника;

 • Постелімо рулонний газон.


Зв'яжіться з нами сьогодні та отримайте безкоштовну консультацію!

Рулонний газон - це чудовий варіант для озеленення дачної ділянки. Він швидко укладається, не вимагає особливого догляду та створює акуратний та доглянутий вигляд. Рулонний газон можна використовувати як основу ландшафтного дизайну, доповнюючи його різними елементами, такими як доріжки, клумби, альтанки і т.д.

Доріжки та майданчики є важливими елементами ландшафтного дизайну. Вони допомагають зонувати ділянку, забезпечують зручний доступ до різних об'єктів та прикрашають її. При розробці систем доріжок та майданчиків необхідно враховувати розмір ділянки, її рельєф та стиль ландшафтного дизайну.

Рослини – це ще один важливий елемент ландшафтного дизайну. Вони створюють затишну атмосферу, радують око своїм цвітінням та ароматом. При виборі рослин для дачної ділянки необхідно враховувати кліматичні умови, розмір ділянки та стиль ландшафтного дизайну.

Основи розвитку озеленення саду

Створення саду - це захоплюючий та творчий процес, який потребує ретельного планування та виконання. При розробці ландшафтного дизайну наші озеленення враховують безліч факторів, у тому числі:

 • Сезонна зміна рослин: рослини протягом року змінюють свій зовнішній вигляд, тому підбираємо рослини, які красиво виглядатимуть у будь-яку пору року.

 • Вікові зміни рослин: рослини ростуть і розвиваються, тому враховуємо їх розмір та форму в майбутньому.

 • Концепція саду: продумуємо загальну концепцію саду, яка враховуватиме всі його елементи, включаючи доріжки, газон, хвойні та листяні рослини.

Сезонна зміна рослин

При створенні загальної картини саду наш ландшафтний архітектор враховує сезонну зміну рослин. Наприклад, навесні сад виглядає особливо яскраво та барвисто завдяки цвітінню дерев та чагарників. Влітку сад наповнений зеленню та квітами. Восени сад набуває золотистого відтінку завдяки опалому листю. Взимку сад виглядає стриманіше, але все одно залишається красивим завдяки хвойним рослинам.


Вікові зміни рослин

Рослини ростуть і розвиваються, тому наш ландшафтний дизайнер враховує їх розмір та форму в майбутньому. Наприклад, якщо ви хочете створити високий паркан із дерев, необхідно вибрати дерева, які виростуть до потрібної висоти. Якщо ви хочете створити квітник, необхідно вибрати рослини, які будуть цвісти протягом усього сезону.


Концепція саду

При розробці ландшафтного дизайну озеленювач продумує загальну концепцію саду, яка враховуватиме всі його елементи. Наприклад, при створенні саду в класичному стилі необхідно використовувати геометричні форми та чіткі лінії. А при створенні саду в природному стилі необхідно використовувати природні форми та матеріали.

Восени правильно підібрані хвойні беруть увагу на себе

Восени сад втрачає свою яскравість і барвистість, тому хвойні рослини набувають особливого значення. Хвойні рослини залишаються зеленими протягом усього року, тому вони створюють відчуття стабільності та затишку.


Все в комплексі: доріжки, газон, хвойні та листяні рослини - це концепція саду

Усі елементи саду повинні гармоніювати один з одним. Доріжки повинні бути зручними та безпечними. Газон має бути доглянутим та красивим. Хвойні рослини повинні створювати тло для листяних рослин.

Узагальнення напрямів нашої роботи з озеленення дач, будинків, котеджів

При розробці ландшафтного дизайну студія озеленення DROP враховує безліч факторів, включаючи сезонну зміну рослин, вікові зміни рослин та загальну концепцію саду. Тільки при дотриманні всіх цих факторів можна створити гарний і доглянутий сад, який радуватиме вас довгі роки.

Фотографії озеленення ділянки відразу після посадок (ну майже років 8 минуло)


Працюємо в Одесі та Одеській області.


Замовляйте роботи із комплексного озеленення прибудинкових територій у фахівців ландшафтної студії DROP

Ми створимо для вас красивий та доглянутий сад, який радуватиме вас довгі роки.

Наші переваги:

 • Досвід роботи понад 20 років

 • Команда кваліфікованих спеціалістів

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта

 • Використання тільки якісних матеріалів та рослин

Що ми пропонуємо:

 • Ландшафтний дизайн

 • Озеленення ділянки

 • Встановлення системи автоматичного поливу

 • Догляд за садом

Зв'яжіться з нами сьогодні та отримайте безкоштовну консультацію!

Телефон: +380674807486 Сайт: https://drop.od.ua/

Час роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00, сб з 10:00 до 16:00

Приходьте до нас і ми зробимо ваш сад мрією!

Commentaires


bottom of page