top of page

Ландшафтний дизайн у Одесі 2023

Відкрито сезон робіт з озеленення та ландшафтного дизайну у 2023 році так само як і у 2000-2022 роках

Студія ландшафтного дизайну DROP запрошує Вас до співпраці у сфері озеленення та ландшафтного дизайну. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, починаючи від ландшафтного проектування та закінчуючи посадкою рослин та монтажем системи автоматичного поливу, укладанням рулонного газону.

Наші переваги

 • Досвід роботи понад 20 років

 • Команда кваліфікованих спеціалістів

 • Використання якісних матеріалів та обладнання

 • Гарантія на виконані роботи

Наші послуги

Ландшафтне проектування

Озеленення ділянок

Встановлення систем автоматичного поливу

Створення газону за технологією "Рулонний газон"

Ландшафтне проектування

На першому етапі ми проводимо обстеження ділянки та розробляємо ландшафтний проект, який враховує всі Ваші побажання та особливості ділянки. Проект включає план розміщення рослин, доріжок, водойм та інших елементів ландшафтного дизайну.

Виконаємо ландшафтне проектування Вашої ділянки в Одесі та Одеській області.

Ландшафтне проектування – це процес створення плану для благоустрою ділянки. Він включає визначення цілей і завдань проекту, аналіз особливостей ділянки, вибір рослин та інших елементів дизайну, складання креслень і кошторису.

Ландшафтне проектування необхідне для того, щоб створити красиву та функціональну ділянку, яка буде відповідати Вашим потребам та побажанням. Воно дозволяє врахувати всі особливості ділянки, такі як його розмір, форма, розташування, орієнтація на світлі, наявність перепадів висот.

Ландшафтний проект може включати такі елементи:

 • План розміщення рослин. Цей план визначає, які рослини будуть висаджені на ділянці, де вони розташовуватимуться і в якій кількості.

 • План доріжок та майданчиків. Цей план визначає розташування доріжок, майданчиків, терас та інших елементів благоустрою.

 • План освітлення. Цей план визначає розташування світильників та ліхтарів.

 • План водойм. Цей план визначає розташування водойм, таких як басейни, фонтани, водоспади.

 • План малих архітектурних форм. Цей план визначає розташування малих архітектурних форм, таких як альтанки, лавки, скульптури.

Ландшафтний проект розробляється у кілька етапів:

 • Обстеження дільниці. На цьому етапі фахівці студії ландшафтного дизайну вивчають особливості ділянки, такі як її розмір, форма, розташування, орієнтація на світлі, наявність перепадів висот.

 • Розробка концепції проекту. На цьому етапі фахівці студії розробляють концепцію проекту, яка визначає загальні принципи та напрямки дизайну.

 • Розробка ескізного проекту. На цьому етапі фахівці студії розробляють ескізний проект, який є графічним зображенням майбутньої ділянки.

 • Розробка робочого проекту. На цьому етапі спеціалісти студії розробляють робочий проект, який є остаточним варіантом проекту.

Ландшафтне проектування - це складний та трудомісткий процес, який вимагає від спеціалістів спеціальних знань та досвіду. Тому важливо звернутися за допомогою до професіоналів, які зможуть розробити для Вас проект, який буде відповідати Вашим потребам та побажанням.


Озеленення прибудинкових територій

На основі ландшафтного проекту ми виконуємо посадку рослин. Ми використовуємо рослини з власного розплідника, розташованого на Одещині. Це дозволяє нам гарантувати високу якість рослин та їх адаптацію до місцевих умов.

Посадка рослин з розплідника, розташованого в Одеській області.

Автоматичний полив

Система автоматичного поливу забезпечить ваші рослини необхідною кількістю води в автоматичному режимі. Це дозволить Вам заощадити час та сили на догляд за рослинами.

Після узгодження ландшафтного проекту можемо виконати роботи з монтажу системи автоматичного поливу газонів та рослин.

Рулонний газон

Рулонний газон - це швидке та економічне рішення для створення зеленого газону на Вашій ділянці. Ми використовуємо рулонний газон від ТМ "Українські Газони". Це найкращий виробник газону в Україні.

Створимо красивий, зелений, щільний, рулонний газон. Використовуємо 2-річний газон.


Студія ландшафтного дизайну DROP пропонує повний комплекс послуг з ландшафтного проектування, озеленення та благоустрою ділянок. Наші фахівці мають великий досвід роботи в цій сфері та зможуть розробити для Вас проект, який зробить Вашу ділянку красивою, функціональною та комфортною.


Телефонуйте нам за телефоном +380674807486, і ми проконсультуємо Вас з усіх питань, пов'язаних з ландшафтним проектуванням та озелененням.

bottom of page