top of page

Зробимо озеленення в Одесі

Оновлено: 9 лют.

Ландшафтне проектування з ландшафтною студією DROP: Втілення Ваших Ландшафтних Мрій у Реальність

Складання ландшафтного проекту

Будь-яке озеленення починається зі складання ландшафтного проекту. Це ключовий етап, на якому визначається майбутній вигляд вашої ділянки, її функціональність та естетика. Ландшафтна студія DROP спеціалізується на створенні унікальних та індивідуальних ландшафтних дизайнів, які відображають ваші побажання та уподобання.


Наша команда, а головне досвідчений ландшафтний дизайнер (24 роки плідної роботи), готова взяти на себе всю роботу з розробки вашого проекту з огляду на вашу ідею для майбутнього ландшафту. Ми допоможемо вам підібрати відповідні рослини та матеріали, які поєднуються з навколишнім середовищем та дозволять досягти бажаного естетичного ефекту.


Ландшафтний проект включає кілька важливих етапів. Насамперед ми проводимо обстеження території, вивчаємо рельєф, особливості, робимо виміри Вашої ділянки. Проводимо розмову із Замовником, вислуховуємо його побажання. Це дозволяє нам створити дизайн, який не лише гарний, а й задовольняє вимоги клієнта.

Підбір рослин

Після первинної зустрічі, ми переходимо до вибору рослин та матеріалів. Планування різних елементів дизайну, таких як доріжки, газони та квіткові клумби також включено в нашу роботу. Також зробимо кошториси на посадку рослин, влаштування рулонного газону, монтаж системи автоматичного поливу.


Ландшафтне проектування є основою для створення красивого та функціонального ландшафту, який приноситиме вам задоволення протягом багатьох років. Ми прагнемо, щоб кожен проект був унікальним та відповідав потребам наших клієнтів.


Якщо ви вирішите довірити ландшафтне проектування своєї ділянки ландшафтної студії DROP, ви можете бути впевнені, що ваш ландшафт стане ідеальним місцем для відпочинку, натхнення та спілкування з природою. Ми розмітимо існуючі та майбутні доріжки, визначимо зони газонів, квітників, клумб, місця посадки дерев та чагарників, та пропрацюємо загальну концепцію вашої ділянки, щоб зробити її унікальною та привабливою.

Коли Ландшафтний проект готовий, всі аспекти враховані і отримані необхідні узгодження, настає час розпочинати втілення проекту у реальність. Ландшафтна студія DROP надає повний спектр послуг, починаючи з винесення проекту на ділянку та закінчуючи її завершенням. У цій статті ми розглянемо основні етапи благоустрою, які ми проводимо у процесі ландшафтних робіт.

Відповідно до затвердженого проекту основні етапи благоустрою будуть приблизно такими:

Очищення та підготовка ділянки

Після закінчення будівельних робіт на ділянці починається етап очищення та підготовки території. Це важливий етап, спрямований на захист рослин від шкідливих речовин, що залишилися після будівництва. У ході цієї операції проводиться прибирання будівельного сміття, а також вибір не родючого ґрунту (якщо необхідно) та його заміна на родючий чорнозем, торф, річковий пісок (під газон) та перегній (під дерева).


Влаштування доріжок та тротуарної плитки

Одним із важливих елементів ландшафтного дизайну є система доріжок та тротуарів. За затвердженим проектом проводиться розбивка доріжок та майданчиків, а потім починається укладання тротуарної плитки, що забезпечує комфортне пересування ділянкою.


Створення архітектурних елементів, таких як альпійська гірка, водоймище або рокарій, потребує ретельної роботи. Чорнозем, торф, перегній та річковий пісок розвозяться ділянкою за допомогою самоскидів, потім садовими тачками рівномірно розподіляються за місцем розташування майбутніх елементів дизайну. Вибираємо декоративний камінь та формуємо альпійську гірку.


Встановлення системи автоматичного поливу

Для забезпечення оптимального догляду за рослинами та газоном, на етапі копання траншей проводиться пристрій системи автоматичного поливу. Монтаж системи автополиву забезпечує регулярне та рівномірне зрошення рослин, що сприяє їх здоров'ю та красі.


Підготовка ґрунту та посадка рослин

Після завершення всіх попередніх етапів територія перекопується, культивується та вирівнюється граблями. Потім проводиться розмітка ділянки та починається безпосередня посадка рослин, що відповідає затвердженому ландшафтному проекту.


Укладання рулонного газону

Останнім етапом є укладання рулонного газону, яке може виконуватися як навесні, так і влітку восени. Газон надає ділянці завершеного вигляду, забезпечує місце для відпочинку та ігор, а також сприяє створенню красивого та доглянутого ландшафту.


Ландшафтні роботи, які проводяться ландшафтною студією DROP, не тільки втілюють ваші мрії в реальність, але й забезпечують довгострокову стійкість та красу вашого ландшафту. Ми приділяємо увагу кожній деталі та працюємо з відданістю, щоб створити унікальне та гармонійне оточення, в якому ви зможете насолоджуватися природою та комфортом.


Ландшафтна студія DROP – ваш надійний партнер у створенні красивих та функціональних ландшафтів. Ми спеціалізуємося на благоустрої, озелененні та проведенні ландшафтних робіт, а також пропонуємо широкий асортимент поливального обладнання для самостійного встановлення систем автоматичного поливу. Наша студія має багатий досвід у створенні унікальних ландшафтних рішень, які поєднують у собі красу, функціональність та екологічну стійкість.


Озеленення та рослини з власного розплідника:

Однією з особливостей студії DROP є наявність власного розплідника "Кіпаріс", розташованого на Одещині під чорноморськом у селі Олександрівка. Тут ми вирощуємо різноманітні рослини, які пізніше використовуються у наших проектах озеленення. Це гарантує високу приживаність рослин та їх здоровий розвиток на вашій ділянці.


Співпраця з іншими розплідниками та садовими центрами:

Ми також активно співпрацюємо з іншими розплідниками та садовими центрами, що дозволяє нам розширити асортимент рослин, які пропонуються в наших проектах озеленення. Ми прагнемо надати вам максимальний вибір, щоб задовольнити ваші потреби та переваги в оформленні ландшафту.


З ландшафтною студією DROP ви можете бути впевнені, що ваша ділянка буде оформлена з максимальною турботою та увагою до деталей. Наші ландшафтні роботи поєднують у собі креативний дизайн, стійкість до зовнішніх факторів та високу якість виконання.


Для зв'язку з нами та уточнення деталей вашого майбутнього проекту, будь ласка, використовуйте наступний контактний номер:


🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807471


Ми готові відповісти на ваші запитання, надати додаткову інформацію та розпочати роботу над вашим унікальним ландшафтним проектом. Створіть красу разом із нами!

Comments


bottom of page