top of page

Газон у рулонах в Одесі

Оновлено: 3 лист.

Газон – це трав'яний покрив, який використовується у ландшафтному дизайні для прикраси територій. Він може бути створений у різний спосіб, залежно від умов ділянки та бюджету.


Ландшафтна студія DROP для створення газонів використовує метод "Рулонний газон"

Продаж та укладання рулонного газону в Одесі.

Отак виглядає доставка рулонного газону до Одеси.

Ми продаемо газон в Одесі. Він найкращий із того, що може запропонувати ринок України.

Доставка рулонного газону до Одеси.

Рулонні газони, які ми доставляємо в Одесу, вирощуються спеціалізованим підприємствам "Українські Газони" (Київ). При надходженні замовлення на рулонний газон проводиться зрізання газону з поля, завантаження його на автотранспорт і доставка в Одесу.

Роботи з зрізання газону починаються з середини квітня і до пізньої осені. Після зрізання рулонного газону ми вночі веземо рулони до Одеси та вранці відбувається вивантаження його на ділянці замовника. Як правило це дві три машини на тиждень.

 

Бронювання доставки рулонного газону до Одеси

Записуватись на доставку газону до Одеси необхідно заздалегідь. Рулонний газон будь-коли зрізається заздалегідь, т.к. рулонний газон товар швидкопсувний. У ціну рулонного газону входить зрізання газону та навантаження його на машини та вивантаження в Одесі. Доставка рулонного газону до ділянки, що оплачується покупцем окремо. Вартість доставки рулонного газону залежить від кількості газону, вантажопідйомності машини та віддаленості від місця навантаження..

 

Також ми робимо укладку рулонного газона в Одессе та Одеської області та у Вас на ділянці

Рулонный газон в Одессе
Рулонный газон
Продажа рулонного газона в Одессе
Продажа рулонного газона

Укладка рулонного газона в Одессе
Укладка рулонного газона

Продаж трави у рулонах в Одесі

за телефоном +380674807486

bottom of page