top of page

Газон у рулонах в Одесі

Оновлено: 26 лют.

Газон – це трав'яний покрив, який використовується у ландшафтному дизайні для прикраси територій. Він може бути створений у різний спосіб, залежно від умов ділянки та бюджету.


Ландшафтна студія DROP для створення газонів використовує метод "Рулонний газон"

Коли мова заходить про створення газонів, один із найбільш ефективних та швидких методів – це використання рулонного газону. Ландшафтна студія DROP спеціалізується на цьому методі, пропонуючи своїм клієнтам високоякісні газони у рулонах.


Продаж та укладання рулонного газону в Одесі.

DROP пропонує своїм клієнтам в Одесі не лише продаж якісного рулонного газону, а й його професійне укладання. Газон, запропонований студією, є найкращим на ринку України завдяки співпраці зі спеціалізованим підприємством "Українські Газони" в Києві.

Отак виглядає доставка рулонного газону до Одеси.


Ми продаемо газон в Одесі. Він найкращий із того, що може запропонувати ринок України.


Вартість рулонного газону в Одесі.

зручний калькулятор ціни рулонного газону

Для того щоб дізнатися точну вартість газону від ландшафтної студії DROP в Одесі, ми надаємо зручний калькулятор ціни рулонного газону. Цей калькулятор допоможе вам оцінити вартість як самого газону, так і робіт з його укладання без необхідності виїзду фахівця на вашу ділянку. Чим точніші дані ви введете, тим точнішою буде оцінка. Скористайтеся нашим калькулятором ціни рулонного газону, щоб дізнатися про актуальні розцінки та зробити правильний вибір для вашого ландшафтного дизайну.


Доставка рулонного газону до Одеси.

Рулонні газони, які ми доставляємо в Одесу, вирощуються спеціалізованим підприємствам "Українські Газони" (Київ). При надходженні замовлення на рулонний газон проводиться зрізання газону з поля, завантаження його на автотранспорт і доставка в Одесу.

Роботи з зрізання газону починаються з середини квітня і до пізньої осені. Після зрізання рулонного газону ми вночі веземо рулони до Одеси та вранці відбувається вивантаження його на ділянці замовника. Як правило це дві три машини на тиждень.


Бронювання доставки рулонного газону до Одеси

Записуватись на доставку газону до Одеси необхідно заздалегідь. Рулонний газон будь-коли зрізається заздалегідь, т.к. рулонний газон товар швидкопсувний. У ціну рулонного газону входить зрізання газону та навантаження його на машини та вивантаження в Одесі. Доставка рулонного газону до ділянки, що оплачується покупцем окремо. Вартість доставки рулонного газону залежить від кількості газону, вантажопідйомності машини та віддаленості від місця навантаження.


Також ми робимо укладку рулонного газона в Одессе та Одеської області та у Вас на ділянці

Рулонный газон в Одессе
Рулонный газон
Продажа рулонного газона в Одессе
Продажа рулонного газона

Укладка рулонного газона в Одессе
Укладка рулонного газона

Контакти

Якщо ви зацікавлені у створенні та прикрасі вашої ділянки якісним газоном у рулонах, ви можете зв'язатися з ландшафтною студією DROP


🌐 Наш веб-сайт: www.drop.od.ua

📧 Електронна пошта: omaraandrey@gmail.com

📞 Телефон: +380674807486


Ландшафтна студія DROP в Одесі - це ваш шлях до створення красивої та доглянутої ділянки, де кожен крок радуватиме око та насичуватиме душу свіжістю та зеленню природи.

Comments


bottom of page